VIANOČNÝ TURNAJ VO VYBÍJANEJ 
/ 5 dievčat + 1 chlapec /
sa uskutoční pre 5. – 9.ročník
12.decembra 2011 v telocvični ZŠ s MŠ Sedlice od 13.15 hod.
Je potrebné priniesť so sebou telocvičný úbor, dobrú náladu a chuť vyhrať.
Zodpovedný učiteľ PaedDr. Boldižár

Milí žiaci!
