Tento školský rok sa začal super....vynovené, vymaľované triedy, nové podlahy a hygienické kúty, nástenky a jedáleň v priestoroch školy. P. riaditeľ privítal všetkých prítomných. Všetkým žiakom zaželal veľa úspechov v novom školskom roku. Učiteľom poprial veľa pedagogického optimizmu a p. starostovi Krajňakovi poďakoval za spoluprácu v súvislosti s rekonštrukciou školy. Zároveň všetkých vyzvali k zvýšenej opatrnosti a bezpečnosti nielen počas , ale aj mimo vyučovania, keďže FINIŠUJÚ rekonštrukčné práce . FOTO z prvého dňa v škole si môžete pozrieť TU.
NOVINKY
- 08sep
ZAČIATOK školského roka 2011/2012
- 20sep
KONIEC školského roka
A....všetko sa končí...končí sa aj školský rok 2010/2011. Lúčime sa s našimi najstaršími - deviatakmi. Prajeme im veľa ďalších síl v ich novej etape života. Všetkým žiakom prajeme krásne prázdniny bez nehôd, veľa zážitkov a nových priateľstiev. FOTO z posledného dňa si môžete prezrieť v našom FOTOALBUME .
- 08sep
Ocenenia...
DIPLOM Márii Čuchtovej za prácu : Ty si iná, Kvapky v literárnej časti projektu NIE DROGÁM 2011
Miriam Rusinkovej za prácu: Slza, Parazit - samota, Nekonečná cesta v literárnej časti projektu NIE DROGÁM 2011
6.ročníku za súbor výtvarných prác vo výtvarnej časti projektu NIE DROGÁM 2011
- 08sep
- 08sep
Slávik SLOVENSKA
Náš krajský víťaz SLÁVIK SLOVENSKA Samuel Adam sa zúčatnil CELOŠTÁTNEJ súťaže v Piešťanoch pod záštitou Petra Dvorského, ktorú moderoval Martin Nikodým. Samko nás veľmi úspešne reprezentoval, pretože sa umiestnil na krásnom 3.mieste a ako jeden z víťazov mal právo zúčastniť sa GALAKONCERTU s pánom DVORSKÝM v Dome umenia v Piešťanoch. Slovenský rozhlas bude v AUGUSTE vysielať záznam z tohto koncertu, kde Samko Adam spieva s ORCHESTROM ľudových nástrojov pod vedením MIROSLAVA DUDÍKA.
Samkovi blahoželáme k nádhernému úspechu a poďakovanie patrí aj p. uč. Veverkovej za jeho prípravu.
FOTO z akcie si môžete prezrieť vo
FOTOALBUME.jpg)
- 08sep
Výchovný koncert
Chceš vidieť a vedieť o koncerte viac?... KLIK na LINK
TU
- 08sep
DIPLOMY

