V stredu /21.12.2011/ pokračovala
Žiacka liga družstiev v stolnom tenise 2. kolom.
Aj napriek zlepšenému výkonu naši pingpongisti - Juraj Stachura,
Tomáš Bjalas a Marek Fedor tentoraz nestačili na svojich rovesníkov
z prešovských škôl na Kúpeľnej, resp. Šrobárovej ulici a
prehrali na zápasy pomerom 1:4 a 2:3. Všetci dúfame, že nasledujúce
3. kolo konečne prinesie aj očakávané víťazstvá našich farieb.
zodpovedný učiteľ: Mgr. Kaščák







