
zodpovedný učiteľ: PaedDr. Veverková

zodpovedný učiteľ: PaedDr. Veverková
Dňa 7.3.2012 sa uskutočnilo ŠKOLSKÉ kolo Hviezdoslavovho Kubína. Zúčastnili sa ho žiaci 1. - 9.roč. v troch kateg. Veľmi nás potešili PRVÁČIKOVIA / A. Dzurenda, T. Čuchtová, Z. Rimáková, /, ktorí nám zarecitovali aj keď nesúťažne.
UMIESTNENIE ![]()
I. kateg. POÉZIA
1.miesto S. Adam /4.roč./
2.miesto A.Senderák /2.roč./
3.miesto L. Mikulová / 3.roč./
PRÓZA
1.miesto A. Hrušecká /4.roč./
2.miesto D. Hurajová /4.roč./
3.miesto L. Fiľakovský / 3.roč./
II.kateg. POÉZIA
1.miesto B. Fiľakovský /7.roč./
2.miesto M.Lacko /5.roč./
3.miesto A. Skybová /7.roč./
PRÓZA
1.miesto A. Skybová /5.roč./
2.miesto M. Hurajová /6.roč./
3.miesto D. Sykorová /6.roč./
III.kateg. POÉZIA
2.miesto M. Čuchtová /9.roč./
3.miesto S. Kollarčíková /9.roč./
Foto z akcie si môžete pozrieť
TU .
Prednes víťazov v jednotlivých kategóriách si môžete prezrieť
TU
Počúvanie hudby /spojenie HUV s dramatizáciou/ s kandidátkou G. Onofrejovou z rozprávky "Piráti na Snehuliackych ostrovoch". Prváci na túto tému nadviazali aj pri vytváraní projektu "Piráti na lodi" počas hodiny VYV, kde im prácu na projekte spríjemňovala pirátska hudba.
Ako zdramatizovali hudbu si môžete prezrieť v ich
FOTOALBUME
Projekt "Piráti na lodi" KUK
TU
zodpovedný učiteľ: PaedDr. I. Veverková
Rodičia sa často pýtajú učiteľov, ako sa ich ratolestiam darí na vyučovaní. Chcú vedieť či sa hlási, či nevyvádza, ako odpovedá na dané otázky.....
Aby rodičia videli, ako to vyzerá na vyučovaní a aký pokrok urobili ich deti, ktoré v septembri nastúpili do prvého ročníka, p.uč. Veverková pre rodičov a príslušníkov rodiny pripravila OTVORENÚ HODINU v 1. A triede. Žiaci sa pretekali o to, aby čo najkrajšie prečítali a napísali slová a vety a aby ukázali svojim rodičom akí sú šikovní.
Viac FOTO
TU
zodpovedný učiteľ: PaedDr. I. Veverková
Čo je nové na chodbách? Nástenky majú nový šat. Tentoraz sa nám predviedli šikovné ruky tretiakov a p. uč. Olejárovej, p. uč. Kaščáka, p.uč. Makarovej a p. uč. Součkovej.
FOTO
TU, 2.strana
Dňa 23.2.2012 sa v našej škole konal turnaj O POHÁR RIADITEĽA ŠKOLY v halovom futbale. Zúčatnili sa ho nielen naši žiaci, ale aj žiaci z Radatíc a Bajerova.
Naši žiaci nás veľmi potešili, pretože obhájili prvenstvá v oboch kategóriách.
Viac foto z turnaja TU ![]()

zodpovedný učiteľ: PaedDr. Boldižár
Powered by aSc EduPage