Téme „Moja dedina, ako ju vidím ja...“ sa venovali žiaci na hodinách výtvarnej výchovy:
- - v 7. ročníku, technikou preškrabávania voskového podkladu,
-
- v 8. ročníku v skupinových prácach zobrazením krásnej mlynárky i švárneho mlynára technikou textilnej koláže a kartónovým reliéfom,
-
- v 9. ročníku,
-
- na výtvarnom krúžku,
-
- vrámci výtvarného odboru SZUŠ DAMA.
-
.
Žiaci si volili rôzne námety zo života súčasnej dediny i dediny v minulosti.
Najkrajšie výtvarné dielka boli zaslané do súťaže „Moja dedina, ako ju vidím ja...“ do Miklušoviec.
Zodpovední učitelia: Mgr. M. Hurajová, Mgr. P. Huraj.
VIAC na:


V rámci výtvarného krúžku žiaci vytvorili maňušky. Použili desiatové papierové vrecká. Námetom boli rozprávkové postavičky i zvieratká.


