| Názov školy | Základná škola s materskou školou Sedlice, 082 43 Sedlice |
| Adresa školy | Sedlice 3, 082 43 Sedlice |
| Telefón | +421 x 0517782217 |
| zasedlice@zasedlice.edu.sk | |
| WWW stránka | zasedlice.edupage.org |
| Zriaďovateľ | Obec Sedlice |
| Priezvisko, meno | Telefón | Mobil | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Mgr.Štefan Rimák | 0517782217 | 0948007995 | 0918539680 | stefanrimak@gmail.com |
| ZRŠ pre ZŠ | Mgr. Beáta Olejárová | 0517782217 | |||
| ZRŠ pre MŠ | Jana Kováčová | 0517782218 |
| Titl., priezvisko, meno | |
|---|---|
| predseda | Slávka Petrenčáková |
| pedagogickí zamestnanci | Mgr. Jozef Kaščák |
| ostatní zamestnanci | Mária Chomjaková |
| zástupcovia rodičov | Iveta Kotuličová |
| Renáta Mihaľová | |
| Mgr. Zuzana Timková | |
| Danka Čuchtová | |
| zástupca zriaďovateľa | Mgr. Marek Joščák |
| Mgr. Marek Guman | |
| Ladislav Dzurenda | |
| iní | Tomáš Stachura |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov |
|---|---|---|
| MZ pre 1.-4.ročník | Mgr. Beáta Olejárová | |
| PK pre prírodovedné predmety | Mgr. Monika Hurajová | MAT,FYZ,CHEM,ZEM,PRI,TECH,GEO, BIO,INF,VDO,TSV |
| PK pre spoločensko vedné predmety | PaedDr. Irena Veverková | SJL,ANJ,RUJ,HUD,VYV,NAV,DEJ,OBV,ETV,REV |
Počet žiakov školy: 163
Počet tried: 9
Podrobnejšie informácie:
| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
| počet žiakov | 23 | 13 | 9 | 19 | 15 | 22 | 22 | 24 | 16 | 163 |
| z toho ŠVVP | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 4 | 12 |
| z toho v ŠKD | 12 | 6 | 2 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 28 |
Počet zapísaných prvákov k 30.6.2013:
K 30.6.2013 bolo zapísaných 16/ 7 žiakov 1. ročníka.
Skutočný počet žiakov 1.ročníka k 15.9.2012: 15/7
Počet detí s odloženou školskou dochádzkou: 1
Ukončenie školskej dochádzky na ZŠ k 30.6.2013
Školskú dochádzku na ZŠ k 30.6. 2013 ukončilo 16/6 žiakov 9. ročníka.
| Gym 4.roč | HA | SOŠ/5/ | SOŠ/4/ | SZŠ | SOŠ/3/ | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | 3 | 1 | 1 | 7 | 2 | 2 | 0 | 15 |
| prijatí | 3 | 1 | 1 | 7 | 2 | 2 | 0 | 15 |
| % úspešnosti | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 | 0 | 100 |
| Trieda | Aj | Bi | D | FYZ | GEO | HV | CH | INV | INF | MAT | OBN | Pv | Pr | REV | RUJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 1 | 1,09 | 1 | ||||||||||||
| 2.A | 1 | 1 | 1,46 | 1,23 | |||||||||||
| 3.A | 1,22 | 1 | 1 | 1,78 | 1 | ||||||||||
| 4.A | 1,58 | 1 | 1 | 1,89 | 1,26 | 1,32 | |||||||||
| 5.A | 2,27 | 2,07 | 1,73 | 1,87 | 1 | 1 | 2,33 | 1,87 | 1 | ||||||
| 6.A | 2,23 | 2,23 | 2,14 | 2,5 | 2,32 | 1 | 1,59 | 2,36 | 2,36 | 1,68 | |||||
| 7.A | 2,27 | 2,18 | 1,86 | 2,09 | 1,95 | 1 | 1,55 | 2,27 | 2,27 | 1,59 | |||||
| 8.A | 2,33 | 2,08 | 2,33 | 2,25 | 1,75 | 2,79 | 1,33 | 2,54 | 2,42 | 1,96 | |||||
| 9.A | 2,13 | 2,25 | 2,19 | 2,5 | 2,13 | 2,63 | 1,47 | 3,13 | 2,25 | 2,13 |
| Trieda | Sj | Spr | SVP | TSV | Tv | Vl | VYU | VYV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 1,22 | 1 | 1 | 1 | ||||
| 2.A | 1,62 | 1 | 1 | 1 | 1 | |||
| 3.A | 1,67 | 1 | 1 | 1,22 | 1 | |||
| 4.A | 2 | 1 | 1,16 | 1,32 | 1 | |||
| 5.A | 2,67 | 1 | 1,33 | 1 | ||||
| 6.A | 2,5 | 1,14 | 1,25 | 1 | ||||
| 7.A | 3 | 1 | 1 | 1,05 | 1 | |||
| 8.A | 2,92 | 1 | 1 | 1,09 | 1,04 | |||
| 9.A | 2,63 | 1 | 1,36 | 1,19 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| 1.A | 23 | 23 | 0 | 0 |
| 2.A | 13 | 13 | 0 | 0 |
| 3.A | 9 | 9 | 0 | 0 |
| 4.A | 19 | 19 | 0 | 0 |
| 5.A | 15 | 15 | 0 | 0 |
| 6.A | 22 | 20 | 2 | 0 |
| 7.A | 22 | 22 | 0 | 0 |
| 8.A | 24 | 24 | 0 | 0 |
| 9.A | 16 | 16 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 23 | 1225 | 53,26 | 1225 | 53,26 | 0 | 0,00 |
| 2.A | 13 | 699 | 53,77 | 699 | 53,77 | 0 | 0,00 |
| 3.A | 9 | 629 | 69,89 | 628 | 69,78 | 1 | 0,11 |
| 4.A | 19 | 1149 | 60,47 | 1149 | 60,47 | 0 | 0,00 |
| 5.A | 15 | 1690 | 112,67 | 1688 | 112,53 | 2 | 0,13 |
| 6.A | 22 | 2869 | 130,41 | 2869 | 130,41 | 0 | 0,00 |
| 7.A | 22 | 1889 | 85,86 | 1889 | 85,86 | 0 | 0,00 |
| 8.A | 24 | 2376 | 99,00 | 2376 | 99,00 | 0 | 0,00 |
| 9.A | 16 | 1723 | 107,69 | 1723 | 107,69 | 0 | 0,00 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Percentil školy |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | 16 | 68,8 | 57,3 |
| Monitor MAT | 16 | 72,9 | 88,8 |
V 1. - 9. roč. sa vyučovalo podľa ŠkVP.
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|---|---|---|
| ŠkVP | 1.ročník | SLJ | 2 |
| MAT | 1 | ||
| PRI | 0,5 | ||
| ETV/NAB | 0,5 | ||
| VYV | 1 | ||
| ŠkVP | 5.ročník | SJL | 1 |
| REV | 1 | ||
| TSV | 1 | ||
| BIO | 1 | ||
| INF | 0,5 | ||
| MAT | 1,5 | ||
| ŠkVP | 2. ročník | SLJ | 3 |
| MAT | 1 | ||
| VYV | 1 | ||
| ŠkVP | 6. ročník | SLJ | 1 |
| RUJ | 1 | ||
| DEJ | 1 | ||
| MAT | 1 | ||
| TSV | 1 | ||
| BIO | 0,5 | ||
| REV | 0,5 | ||
| ŠkVP | 3. ročník | SJL | 2 |
| MAT | 2 | ||
| VYV | 1 | ||
| ŠkVP | 7. ročník | SJL | 1 |
| RUJ | 1 | ||
| DEJ | 1 | ||
| MAT | 1,5 | ||
| INF | 0,5 | ||
| TSV | 1 | ||
| ŠkVP | 4. ročník | SJL | 2 |
| MAT | 2 | ||
| VYV | 1 | ||
| ŠkVP | 8. ročník | RUJ | 1 |
| CHE | 1 | ||
| DEJ | 1 | ||
| OBN | 0,5 | ||
| NAB | 0,5 | ||
| INF | 0,5 | ||
| VYU | 0,5 | ||
| MAT | 1 | ||
| ŠkVP | 9. ročník | RUJ | 1 |
| MAT | 1 | ||
| INF | 0,5 | ||
| OBN | 0,5 | ||
| FYZ | 1 | ||
| NAB | 0,5 | ||
| VYU | 0,5 | ||
| TSV | 1 |
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | |||
| Prvého ročníka | 1 | 23 | 0 |
| Bežných tried | 8 | 140 | 12 |
| Špeciálnych tried | 0 | 0 | 0 |
| Pre nadaných | 0 | 0 | 0 |
| Spolu | 9 | 163 | 12 |
Pracovný pomer
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP/ZŠ,ŠKD,ŠJ,MŠ/ | 19 | 9 | 16,3 | 8 |
| DPP/dočasný p.pomer/ | 2 | 0 | 1 | 0 |
| Znížený úväzok | 8 | 3 | 2,32 | 2,2 |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | 1 | 15 | 16 |
| vychovávateľov | 0 | 1 | 1 |
| spolu | 1 | 16 | 17 |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|---|---|
| I. | ||
| II. | Etická výchova, Prírodoveda, Informatická výchova | 1 |
| III. | Informatická výchova | 1 |
| IV. | Pracovné vyučovanie, Informatická výchova | 3,1,1 |
| V. | Anglický jazyk,Biológia, Informatika, Regionálna výchova, Etická výchova | 3,1,2,1,1,1,1 |
| VI. | Anglický jazyk,Biológia, Fyzika, Informatika,Chémia, | 3,1,5,1,1,1,0,5,1 |
| VII. | Biológia, Fyzika,Chémia,Technika,Svet práce, Informatika, | 3,1,5,1,0,5,0,5,0,5,1,1 |
| VIII. | Biológia, Fyzika, Chémia,Technika, Svet práce, Hudobná výchova, Inforrmatika | 3,1,2,2,0,5,0,5,1 |
| IX. | Biológia, Fyzika, Chémia,Technika,Svet práce, Hudobná výchova, Informatika | 3,1,2,1,2,1,1,1 |
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| inovačné funkčné vzdelávanie | 1 | |
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| aktualizačné vzdelávanie | 3 | |
| Inovačné vzdelávanie | 11 |
Meno a priezvisko Trieda Umiestnenie Názov súťaže
Samuel Adam 5.A 1. Cs.K Slávik Slovenska
1. OK Slávik Slovenska
1. KK Slávik Slovenska
1. OK Slávici z lavice
1. Reg.K Makovická struna
1. OK Kytica domovine
1. OK Šalianský Maťko
2. KK Komix 2013
Matej Čuchta 4.A 1. OK Výtvarná súťaž
Olívia Krajňáková 8.A 1. KK Literárna súťaž dobrovoľnej požiarnej ochrany
Jakub Hrušecký 8.A 3. KK Preteky turistickej zdatnosti
Andrea Skybová 8.A 6. OK Dejepisná olympiáda
Branislav Fiľakovský 8.A 1., 2., 3. OK Zimná liga hádzadiel
2. OK Memoriál Mil. Minárika
1. OK Prešovská jar
Zuzana Semanová 8.A 2. OK Prešovská jar
1. OK Memoriál Mil. Minárika
Andrej Onofrej 9.A 2. OK Liga hádzadiel
Lucia Rončíková 9.A 2. OK Rétorika
Monika Hurajová 7.A Cena poroty NK Literárna súťaž
Dievčatá 2. OK Plameň 2013
Chlapci 3. OK Plameň 2013
Žiaci základnej školy s materskou školou Sedlice sa úspešne prezentovali na verejnosti kultúrnym programom pod názvom Vianočná akadémia, detským vystúpením pri príležitosti Dňa matiek v Sedliciach či vstúpením pošas celoslovenského kola v kosení ručnou kosou.
Žiaci školy pravidelne preukazovali talent, nadanie a vlastnú šikovnosť výstavou svojich umelecko-výtvarných prác v priestoroch školy.
Mladí novinári sa úspešne snažili zachytiť celoročný život školy vydávaním školského časopisu Tabuľoviny, ktorý bol distribuovaný do všetkých spádových obcí.
Všetky aktuality, akcie, ale aj výsledky našich žiakov doplnené videom a fotografiami si mohla verejnosť pravidelne prezerať na www stránke školy, ktorá zaznamenala mimoriadnu návštevnosť.
V rámci pravidelnej starostlivosti o detský chrup a prevencie pred zubným kazom triedy spolu so svojimi triednymi učiteľmi absolvovali 2x počas šk. roka preventívnu lekársku prehliadku, a tak ušetrili rodičom veľa drahocenného času.
V záujme propagácie zdravého životného štýlu sme pripravili celoškolskú akciu venovanú racionálnemu stravovaniu zameranú na prípravu a nutričné zložanie zdravých raňajok. Uskutočnila sa celoškolská prednáška o prospešnosti mlieka a mliečnych výrobkov pre ľudský organizmus. V rámci poskytovania služieb verejnosti sa škola snažila vyjsť v ústrety všetkým záujemcom o prenájom telocvične a sauny nielen po vyučovaní v pracovných dňoch, ale aj počas víkendov a sviatkov. Domov poskytla aj stolným tenistom ŠK Sedlice, ktorí tak v rámci svojich ligových zápolení s úspechom reprezentovali nielen svoju u obec, ale aj našu základnú školu.
V rámci Dňa Zeme naši žiaci pomáhali pri upratovaní všetkých spádových obcí a likvidácii čiernych skládok v katastri obce Sedlice. Aktivne sme sa zapojili do celoslovenského projektu Vyčistime si Slovensko,
Navštívili sme divadelné prestavenia v DJZ v Prešove a divadelné predstavenie v kine Scala a predstavenie v mestskej hvezdárni a planetáriu.
Aktívne spolupracujeme s DHZ v Sedliciach hlavne v období príprav na žiacke hasičské súťaže.
Naši šikovní modelári sa s úspechom zúčastňovalii majstrovských súťaži v leteckom modelárstve, kde získali celý rad popredných umiestnení.
Dali sme o sebe vedieť aj na poli speváckych súťaži, kde boli naši poprední spevác mimoriadne úspešní a stali sa ich laureátmi dokonca aj na celoslovenskom poli.
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé: - Infovek
- Modernizácia vzdelávacieho procesu na zákkladných školách
- Recyklo Hry- /Separovaný zber elektroodpadu/
B) Krátkodobé: - Mliečny program
- Vyčistime si Slovensko
- Biela pastelka
- Nie drogám
- Literárne projekty
- Školské ovocie
Dátum poslednej inšpekčnej kontroly: 14.3. 2012
Druh inšpekcie: Informatívna.
Predmet školskej inšpekcie: Realizácia celoslovenského testovania žiakov 9. ročníka v základnej škole.
Výsledok inšpekcie: Počas priebehu inšpekcie zameranej na realizáciu celoslovenského testovania žiakov 9. ročníka, neboli zistené žiadne nedostaky. Riaditeľ školy, koordinátor a administrátori postupovali v súlade s pokynmi vypracovanými Národným ústavom certifikačných meraní vzdelávania (NÚCEM).
Priestorové a materiálno-technické podmienky školy sú na veľmi dobrej úrovni.Základnú školu s materskou školou je možné rozdeliť na tri časti - hlavnú budovu, telocvičňu a materskú školu. V arealy školy sa nachádza aj parkovisko, ktoré slúži zamestnancom školy, rodičom, hosťom alebo návštevníkom telocvične. Hlavná dvojposchodová budova slúži žiakom základnej školy. V tejto budove sídli vedenie školy, sú tu všetky odborné učebne (školská dielňa, počítačová učebňa s dataprojektorom, jazyková učebňa s interaktívnou tabuľou, učebňa výtvarnej výchovy, cvičná kuchynka), kabinety so svojimi zbierkami, žiacka knižnica s interaktívnou tabuľou, sklad učebníc a školský klub detí. V budove školy je ďalej k dispozícii jedna spoločná šatňa pre všetkých žiakov a na každom poschodí kompletne zrekonštruované sociálne zariadenia. Vybavenie kabinetov je každoročne obnovované a dopĺňané aktuálnymi učebnými pomôckami podľa požiadaviek vedúcich zbierok a podľa finančných možností školy.
Uskutočnili sme rekonštrukciu hygienických kútikov v triedach, vymenili sme odpadové potrubia, do sociálnych zariadení sme zaviedli prívod teplej vody.
Ukončila sa rekonštrukcia ZŠ v ktorej zahrnuté aj komplexné zateplenie obvodového plášťa a strechy, hlavnej budovy, výmena podlách v triedach a kabinetoch, výstavba soc. zariadení pre učiteľov, výmena okien a vstupných dverí v celej budove, zastrešenie spojovacieho chodníka medzi hlavnou budovou a telocvičňou, výstavba chodníka zo zámkovej dlažby pred školou a zriadenie novej školskej kuchyne a jedálne v budove školy. Rekonštrukcia ZŠ bola financovaná z ESF so spoluúčasťou zriaďovateľa Obce Sedlice.
Z prostriedkov školy a zo spoluúčasťou sponzorov sa podarilo vybudovať školské detské ihrisko s hracími prvkami, ktoré vo veľkej miere využíva v popoludňajších hodinách široká verejnosť.
V spolupráci so zriaďovateľom školy sme zabezpečili vypracovanie projektu na rekonštrukciu telocvične, ktorá bude zahŕňať výmenu okien a zateplenie plášťa budovy
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
- dobre fungujúca tímová práca učiteľov ZŠ a MŠ,
- materiálovo-technické zabezpečenie
- starostlivosť o žiakov s individuálnymi vzdelávacími
potrebami,
- dobrá vybavenosť školy počítačovou technikou
/počítačová učebňa, pripojenie na internet/,
- štyri interaktívne tabule
- prezentácia školy na verejnosti /www stránka, školský
časopis, kultúrne vystúpenia
- vlastná telocvičňa a sauna,
- cvičná kuchynka pre žiakov,
- školská dielňa,
- školská knižnica,
- školský klub detí,
- rozľahlý a rovinatý areál o rozlohe cca 2 ha,
- vlastné detské ihrisko so zábavnými prvkami.
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
- upravená parkovacia plocha pre autá zamestancov a hostí,
- je potrebná rekonštrukcia budovy telocvične,
/výmena okien a zateplenie budovy/
- rekonštrukcia soc. zariadení v telocvični.
- rekonštrukcia rozvodu elektriny v budove školy.
V školskom roku 2012/2013 úspešne ukončilo ZŠ 16 deviatakov , z ktorých 3 žiaci boli prijatích na ďalšie štúdium na gymnázia, 1 žiak na HA, 1 žiak na SOŠ/5/, 7 žiakov na SOŠ /4/, 2 žiaci na SZŠ a 2 žiaci na SOŠ/3/.
Rozvrh hodín rešpektuje didaktické zásady, psychohygiena vyučovania je zabezpečená. V škole máme melodické zvonenie, osvetlenie v triedach a na chodbách spĺňa bezpečnostné požiadavky. Odev a obuv si žiaci odkladajú vo vyhradených priestoroch pre jednotlivé triedy v školských šatniach, ktoré sú počas vyučovania uzamknuté. Osobná hygiena žiakov je dodržiavaná pomocou hygienického vrecúška, ktoré povinne vlastnia všetci žiaci školy. Čistota v triedach, chodbách, sociálnych zariadeniach a v okolí školy je na štandardnej úrovni. Priemerný počet žiakov v triedach je 17. Stravovanie je zabezpečené v školskej jedálni a jedlá spĺňajú všetky predpísané výživové hodnoty. Rozbory pitnej vody zo školskej studne preukazujú vyhovujúci stav kvality pitnej vody.
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Anglický jazyk | 21 | Jana Gumanová | |
| Výtvarný | 15 | Mgr. Monika Hurajová | |
| Folklórny | 16 | František Bartko | |
| Ekologický | 16 | Ing. Róbert Sedlák | |
| Futbalový | 27 | PaedDr. Ivo Boldižár | |
| Hasičský | 20 | Peter Fiľakovský | |
| Modelársky | 10 | Rastislav Seman | |
| Novinársky | 9 | Mgr. Natália Rimáková | |
| Počítačový | 15 | Mgr. Štefan Rimák | |
| Turistický | 10 | Ing. Ján Hudák | |
| Slovenského jazyka a literatúry | 8 | Mgr. Natália Rimáková | |
| Spevácky | 12 | PaedDr. Irena Veverková | |
| Stolnotenisový | 15 | Mgr. Jozef Kaščák | |
| Šikovné ruky | 14 | Mgr. Beáta Olejárová | |
| Turistický | 10 | Ing. Ján Hudák |
S rodičmi spolupracujeme prostredníctvom výboru RZ pri zakúpení učebníc a učebných pomôcok, príprave školských výletov a exkurzií, MDD aleboj priamo oslovujeme rodičov so žiadosťou o odbornú či materiálnu pomoc. Aj s prispením RZ organizujeme vždy v decembri Vianočnú akadémiu. V závere školského roka podľa potreby spolupracujeme s rodičmi pri rozlúčke deviatakov so ZŠ.
Žiakom, ktorých rodičia sú v hmotnej núdzi, bol 2 x ročne poskytnutý finančný príspevok na zakúpennie učebných pomôcok podľa aktuálnej potreby.
Aj za účasti niektorých rodičov sa naši žiaci zúčastnili školského poznávacieho výletu do Budapešti a Krakova.
Vzťahy medzi školou a žiakmi sme pestovali v intenciách demokratických zásad, primeranej náročnosti a vzájomného rešpektovania. Naďalej chceme ostať školou otvorenou pre rodičov a širokú verejnosť. Rozvíjať spoluprácu s rodičmi cestou rodičovských združení a výborom RZ. Vedenie školy spolupracovalo s radou školy, OZ, OcÚ Sedlice, OcÚ Klenov, OcÚ Miklušovce, OcÚ Suchá Dolina, OcÚ Ľubovec, DHZ Sedlice, PDP Sedlice, CPPPaP, MPC, ABC CVČ, ŠOS, RÚVZ a PZ Prešov-sever a Krajským riaditeľstvom PZ,
Vypracoval: Mgr.Štefan Rimák
V Sedliciach, 22. augusta 2013
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Vyjadrenie rady školy:
Rada školy odporúča zriaďovateľovi Obci Sedlice, Sedlice 176, 082 43 Sedlice
schváliť
Správu o výchovno-vzdelávacej činnosti, jej výsledkoch a podmienkach Základnej školy s materskou školou Sedlice, Sedlice 3, 082 43 Sedlice za školský rok 2012/2013.
Powered by aSc EduPage