| Názov školy | Základná škola s materskou školou Sedlice, 082 43 Sedlice |
| Adresa školy | Sedlice 3, 082 43 Sedlice |
| Telefón | +421 x 0517782217 |
| zasedlice@zasedlice.edu.sk | |
| WWW stránka | zasedlice.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Mgr.Vladimír Janotka | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 187
Počet tried: 9
Podrobnejšie informácie:| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
| počet žiakov | ||||||||||
| z toho ŠVVP | ||||||||||
| z toho v ŠKD |
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | Aj | CvSj | D | Ek | EV | F | Hv | HV | CH | M | NV | Nj | OV | PV | PP |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. | |||||||||||||||
| II. | 1,52 | ||||||||||||||
| III. | 1,25 | 1,67 | |||||||||||||
| IV. | 1,43 | 1,64 | |||||||||||||
| V. | 2 | 1,32 | 2,37 | ||||||||||||
| VI. | 1,86 | 1,81 | 2,43 | 2,29 | 1,76 | ||||||||||
| VII. | 2,19 | 2,26 | 2,96 | 2,59 | 1,89 | ||||||||||
| VIII. | 1,83 | 2,29 | 2,67 | 2,67 | 2,25 | 2,33 | |||||||||
| IX. | 2,34 | 2,55 | 2,69 | 3,03 | 2,66 | 2,1 |
| Trieda | Pv | Pr | Pr | Prv | Sj | Spr | TchV | Tv | VDo | Vl | Vv | Vsm | Z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. | 1,2 | ||||||||||||
| II. | 1 | 1,38 | 1 | ||||||||||
| III. | 1,17 | 1,83 | 1 | 1,08 | |||||||||
| IV. | 1,21 | 1,86 | 1 | 1,14 | |||||||||
| V. | 2,21 | 2,32 | 1 | 2 | |||||||||
| VI. | 2,19 | 2,48 | 1 | 2,05 | |||||||||
| VII. | 2,33 | 2,93 | 1,07 | 1,78 | |||||||||
| VIII. | 2,38 | 2,67 | 1 | 1,54 | |||||||||
| IX. | 2,34 | 2,93 | 1,03 | 2,21 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| I. | 20 | 20 | 0 | 0 |
| II. | 21 | 21 | 0 | 0 |
| III. | 12 | 12 | 0 | 0 |
| IV. | 14 | 14 | 0 | 0 |
| V. | 19 | 19 | 0 | 0 |
| VI. | 21 | 21 | 0 | 0 |
| VII. | 27 | 27 | 0 | 0 |
| VIII. | 24 | 24 | 0 | 0 |
| IX. | 29 | 29 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I. | 20 | 922 | 922 | 0 | |||
| II. | 21 | 1093 | 52,05 | 1093 | 52,05 | 0 | 0,00 |
| III. | 12 | 698 | 58,17 | 698 | 58,17 | 0 | 0,00 |
| IV. | 14 | 488 | 34,86 | 488 | 34,86 | 0 | 0,00 |
| V. | 19 | 1098 | 57,79 | 1098 | 57,79 | 0 | 0,00 |
| VI. | 21 | 1323 | 63,00 | 1323 | 63,00 | 0 | 0,00 |
| VII. | 27 | 2127 | 78,78 | 2126 | 78,74 | 1 | 0,04 |
| VIII. | 24 | 1736 | 72,33 | 1736 | 72,33 | 0 | 0,00 |
| IX. | 29 | 2893 | 99,76 | 2876 | 99,17 | 17 | 0,59 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | |||
| Prvého ročníka | |||
| Bežných tried | |||
| Špeciálnych tried | |||
| Pre nadaných | |||
| Spolu |
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2006/2007 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2006/2007, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín |
|---|---|---|
| Anglický jazyk | 0 | |
| Divadelný | 0 | |
| Folklórny | 0 | |
| Futbalový | 0 | |
| Internetový | 0 | |
| Matematický | 0 | |
| Modelársky | 0 | |
| Novinársky | 0 | |
| Počítačový | 0 | |
| Pohybová príprava | 0 | |
| Ručné práce | 0 | |
| Rybársky | 0 | |
| Šikovné ruky | 0 | |
| Výtvarný | 0 |
Vypracoval: Mgr.Vladimír Janotka
V Sedliciach, 26. júna 2008
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage