Dňa 23.06.2026 našu MŠ navštívili hasiči z DHZ Sedlice. Predseda DHZ p. Martin Fiľakovský porozprával deťom o nebezpečenstve požiaru, ako mu predchádzať a ako ho ohlásiť. Vysvetlil, čo je potrebné robiť a ako sa správať do príchodu hasičov. Hasiči pripravili situáciu, kde si deti na vlastnej koži vyskúšali celý priebeh záchrany svojich kamarátov. Na školskom dvore pozorovali hasenie požiaru so zatajeným dychom a po zinscenovanej akcii odmenili hasičov potleskom. Odnášame si domov zaujímavé zážitky a ponaučenie do budúcna, že oheň je dobrý sluha, ale zlý pán. Ďakujeme hasičom za spoluprácu a ochotu prísť medzi nás.
Viac fotografií v sekcii MŠ- Fotogaléria
