🏸 Záver školského roka sme si na druhom stupni spestrili športom. Žiaci sa zúčastnili školského kola bedmintonového turnaja, kde ukázali nielen bojovnosť, ale aj zmysel pre fair play. V telocvični vládla výborná atmosféra, všetci sa navzájom povzbudzovali a na kurtoch nechali srdce aj tie najlepšie výkony.
Po napínavých zápasoch spoznal turnaj svojich víťazov:
🥇 1. miesto: Nikolas Trojan a Lukáš Fedor (6.A)
🥈 2. miesto: Zuzka Fiľakovská a Michal Timko (7.A)
🥉 3. miesto: Dominik Fedorko a Filip Gumán (6.A)
Skvelým klincom programu bol záverečný exhibičný zápas, v ktorom si sily zmerali čerství víťazi turnaja s našimi učiteľmi. Bola to skutočne vydarená akcia plná smiechu, pohybu a dobrej nálady.
Všetkým oceneným srdečne blahoželáme a ostatným ďakujeme za skvelú športovú atmosféru!
Mgr. G. Hricová, Mgr. Kaščák
